Parduotuvė:

Suderinama su Aruba Networks SFP-ZX 1000BASE-ZX 1550nm 80km DDM Transiveris SFP modulis 0 thumb
Suderinama su Aruba Networks SFP-ZX 1000BASE-ZX 1550nm 80km DDM Transiveris SFP modulis 1 thumb
Suderinama su Aruba Networks SFP-ZX 1000BASE-ZX 1550nm 80km DDM Transiveris SFP modulis 2 thumb
Suderinama su Aruba Networks SFP-ZX 1000BASE-ZX 1550nm 80km DDM Transiveris SFP modulis 3 thumb
Suderinama su Aruba Networks SFP-ZX 1000BASE-ZX 1550nm 80km DDM Transiveris SFP modulis 4 thumb
Suderinama su Aruba Networks SFP-ZX 1000BASE-ZX 1550nm 80km DDM Transiveris SFP modulis 5 thumb

Suderinama su Aruba Networks SFP-ZX 1000BASE-ZX 1550nm 80km DDM Transiveris SFP modulis

€28.79

Žymos: Telekomunikacijų Dalys, Pigūs Telekomunikacijų Dalys, Suderinama su Aruba Networks ZX SFP 1000BASE ZX 1550nm 80km DDM Transiveris SFP modulis.

  • - Kodas: d23702
  • - Yra sandėlyje
  • Kategorija: Ryšių Įranga

Prašome pasiūlyti, prekinių ženklų iš jūsų įrenginių į mus, pateikdami užsakymą.s o, kad mes bus parengti suderinama dalys už jus, Ačiū.

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija.


  • Prekės Pavadinimas: SMTE
  • Modelio Numeris: SFP-ZX
  • Sąlyga: Naujos ir OEM

  • Pakuotės Dydis: 3cm x 3cm x 8cm (1.18in x 1.18in x 3.15in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 0.08kg (0.18lb.)